Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Alfa SC - 1427 VSE Budapest felnőtt 2016.09.29. 20.30

2016.09.28

Kettőből kettő! Eredmény 10:3 ezzel megnyertük Budapest bajnoki 2. mérkőzésünket, a tabella 2. helyén állunk azonos ponttal.

Sűrű hetünk lesz! Csütörtökön 20.30-kor Alfa SC -1427 VSE Budapest felnőtt mérkőzés lesz  az Erzsébeti Uszodában. Szombat okt. 01-én, OBI.b Margitszigeten Neptun - Alfa SC-ESMTK ) tavalyi OBI.B ezüstérmes és a tavalyi OBII. ezüstérmes megmérkőzik. Vasárnap okt. 02-án, Bánki VSE - Alfa SC Budapest Felnőtt bajnoki mérkőzés következik.

20.30 Indul a mérkőzés! Szokásos kezdés csapatok méricskélik egymást, kapuban Veres Norbert kezdett, mezőnyben játszik Kis Balázs másik kapusunk, és szokásnak megfelelően 2. negyed után kapuscsre következik Sípos Flórián őrzi a kapunkat. 3.14-nél 1427 belőtte első gólját 0:1, erre Zsebők Viktor válaszolt 1:1. Majd ismét Viktor volt eredményes 0.21-nél 2:1.  Második negyed 6.30- nál egyik balkezesünk Krausz Ádám lőtt akciógólt 3:1. Csapatunk ismét jól védekezik, kapuban helyén van Norbi. 4.32 center gól, Kőrösi Gergely révén 4:1. Látszólag a két csapat nem egy súlycsoport. Ezt bizonyítandó Krausz Ádám megúszásából, 3,51-nél  gólt szerez 5:1.  Ezt tetézi kapusunk, aki mezőnyben játszik.3.06 Kiss Balázs emberelőnyből gólt szerez 6:1. 01.18 Rompos Gilbert Márk akció gólt szerez 7:1. Félidő kapuscsere kapunkat Flóri őrzi tovább, reméljük hasonló sikerrel szinte gólmentessé téve. 6.10 megúszásgól Rompos Gillbert Márk volt ismét eredményes 8:1.  4.40 szintén Gillbert lőtt akció gólt ezzel 9:1. Ezzel zárjuk a harmadik negyedet. Negyedik negyed, kissé fellazult csapatunk nyílván mérkőzés már rég eldőlt, erre azért vigyázni kell. 4.30-nál 1427 szépít 9:2. 2.30-nál másik balkezesünk Gergely István akció góljával 10:2.  2.02-nél az ellenfél büntetőhöz jut kihagyja. 0.45-nél mi jutunk büntetőhöz Gábor András lövését a kapus kivédi. 20 másodperccel a vége előtt az ellenfél belövi 3. gólját 10-.3, ez a végeredmény. Flóri nagyon jól védett több helyzetet meghiúsított. Acsapat az utolsó negyedben egy kissé elhanygolta védekezést. Megnyertük második meccsünket. Szombat OBI.b Neput 17.00 óra Margisziget. Vasárnap Ismét Budapest felnőtt Bánkival Budafokon 19.00 órakor.