Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Gyarmati Dezső Felnőtt Bajnokság 2016.09.22. 20.30-kor BME-MAFC VS AlfaSC-ESMTK

2016.09.19

Mai végeredmény BME-MAFC - Alfa-ESMTK 7-11. Ezzel első mérkőzésünket megnyertük. Részletek ezután.

Elérkezett! Indul a Gyarmati Dezső Felnőtt Bajnokság. Első mérkőzés a Pesterzsébeti Uszodában, rendező BME csapata, kezdés 20.30. Sok szeretettel várunk, szúrkolj velünk! Részletek a mérkőzés után. Szorítunk a Fiúknak!

Csütörtök 20.30 mérkőzés hamarosan  kezdődik!

20.30 első egyed megilletődött játék lerestük egymást. BME-MAFC  - Alfa -ESMTK. 1:1. Második negyed egy kicsit megélénkült játékunk. 3.14-nél 1:3ra vezetünk. 2. negyed vége 2:4re vezetünk. 3. negyed egy szép beadás után balkezes centerünk Gergely PItyu középről kíméletlenül bevágta ezzel 2:5 az állás. Egy kontra után gyors lefordulással Zsebőkné Viktor betörése után 2:6. Közepkezdés után BME szépített 3:6. Közepkezdés után másik balkezesünk Krausz Ádám lőtte be 3:7. 15 másodperccel a 3. negyed vége előtt Bernula Gergő fejezte be a támadásunkat 3:8.  Kezdődik a 4.negyed a labdát most először BME csapata hozta el. Támadásunkat Kőrösi Gergő fejezte be ezzel 3:9. Ezt követően a BME szépített 4-9. Ellentámadásunkat Ismét Kőrösi Gergő fejezte be 4-10. A következőekben BME belőtte 5-10. Támadásunkat Vági Dani fejezte be ezzel 5-11. Következő emberelőnyt BME-MAFC csapata góllal fejezte be 6-11. Végén kihagyott helyzetünk után István gól lőttek ezzel 7-11 a végeredmény. Elsőmékőzésünket megnyertük.   Hajrá Alfa!