Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Alfa SC-ESMTK VS PVSK-Pécs OB I.b mérkőzés 2016.09.24 18.30

2016.09.20

ALFA-ESMTK - PÉCS 12:9 hatalmas sikerrel megnyertük első bajnoki mérkőzésnünket.

Hamarosan kezdődik a mérkőzés. Első OB I.b bajnoki meccs a klubb történetében. Első negyed: Pécs hozza el a labdát. A mérkőzés kissé döcögősen kezdődik mindkét fél méricskéli egymást, nyilván Pécs csapata biztos nyerőnek kalkulája magát, reméljük ezt Mi átírhatjuk. A mérkőzés első gólját a negyed felénél a Pécs lövi emberelőnyből 0:1. A másodikra sajnos nem kell sokat várni 0:2. Erre válaszul Körösi Gergő lőtte csapatun k első gólját akcióból 1:2.  A negyedben 0.15s-nál Zsebők Viktor megúszött és belőtte 2:2. Második negyed: Labdát ismét Pécs hozza el. Az első támadások nem hoznak egyik csapatnak sem gólt. 5.59-nél kiállították a Pécs játékos edzőjét Surányi Lászlót. Rompos Gillbert Márk kihasználva emberelőnyünket és bevágta, 3:2, átvesszük végre a vezetést. A csapat most már jobban játszik, mint az ellenfél, kezdenek a fiúk bemelegedni. 4.18-nál Pécs egyenlít 3:3. Erre válaszul 3:54-nél átvesszük a vezetést Czmarkó Gergő távoli okos góljával 4:3. A következő pár percben a csapatok védekezése révén nem született gól egészen 2.04-ig amikor Zsebők Viktor megszerezte második gólját emberelőnyből 5:3. 1.09-nél a PÉCS időt kért, majd 0.54-nél gólt lőtt 5:4.Ezzel az eredménnyel zártuk a félidőt. Térfélcsere a labdát Bernula Gergő hozza el. Az első gólra nem kell sokat várni Tóth-Korsós Balázs akció gólt szerzett 6:4. A továbbiakban egyik csapat sem volt eredményes. 5.40-nél a Pécs belőtte 6:5. Csapatok tovább bírkóznak egymással. Ebből Mi jöttünk ki jobban 3:45-nél Somogyi Tamás lőtte be 7:5. Válaszul Pécs akció gólt szerzett 7:6. Tovább megy a bírkózás nem tudunk gólt lőni. A negyed vége előtt 0.3-nál emberelőnyből lő gólt a Pécs 7:7. Negyedik negyed: Labdát Pécs hozza el. A küzdelem folytatódik látszi a Pécs csapatán, hogy fáradnak nem kellett sokat várni 5,14-nél Vági Dani szabaddobásból belövi 8:7. A Pécs 3,57-nél egalizál 8:8. Érezhetően jobbak vagyunk, de még a számoban nem ezt látjuk. 3.15-nél aztán Rompos Gillbert Márk emberelőnyből belövi 9:8. Érezhető a Pécs fáradása folyamatosan megúszunk.Tóth-Korsós Balázs (2.44-nél) megúszása után belőtte második gólját 10:8. A válaszra nem kell sokat várni 2.32-nél Pécs akció góllal válaszol 10:9. 1.04-nél büntetőt harcoltunk ki melyet Vági János Dániel értékesített. 11:9. A pécs elkészült erejével ezt kihasználva Zsebők Viktor 0.3-nál megúszásból belőtte 3. gólját ezzel a mérkőzés 12:9 zárult. Ennél szebb kezdést el sem tudtunk volna képzelni. Jól sikerült a bemutatkozás, főleg úgy, hogy még nem teljes a csapat. A felkészülésben még edzésből mentünk a meccsre. Jövő héten a tavalyi ezütérmes Neptun csapatával játszunk. A bemutatkozás sejteti, hogy a tavalyi középházas Pécs csapata nem erősebb nálunk, az eredmény bíztató jövőt ad. Köszönet Habónak a Mesternek és a Fiüknak, csapategységről tettek tanubizonyságot. Az új játékosok sokat tettek hozzá ,ezzel kiegészítve a tavalyi csapat tagjainak teljesítményét. A csapat erejét mutatja 7 játékosunk szerezte csapatunk 12 gólját. A bemutatkozás jól sikerült. Hajrá ALFA-ESMTK! Köszönjük az ESMTK támogatását a zavartalan felkészüléshez.

Szombaton  az OB I.b bajnokságban megkezdi szereplését megújúlt csaptunk. 2016.09.24. 18.30 Pesterzsébeti Uszoda.

Várunk szúrkoljunk együtt a Fiúkért, Hajrá Alfa!